EraSun gwarancją najlepszego wyboru!

  • Sprawdzona technologia.
  • Najlepsze finansowanie na rynku.
  • Najlepsi certyfikowani monterzy.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Codziennie montujemy nowe instalacje i zapewniamy naszym klientom najlepsze rozwiązania dla ich domów, gospodarstw oraz firm.

  • Ponad 6 lat doświadczenia w branży
  • Ponad 30 pracowników na terenie całego kraju
  • Współpraca z największymi producentami sprzętu PV
  • Własny dział serwisu / serwisu terenowego
  • Własny dział projektowy
erasun

Stworzyliśmy ofertę, której zaufało już tysiące klientów w Polsce.

Innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania, oparte o wysokiej jakości sprzęt oraz fachowy montaż, tworzą atrakcyjną ofertę na rynku. W połączeniu z najtańszym finansowaniem tworzą ofertę, którą wybierają tysiące klientów.

klienci o nas

Kontakt z pracownikami firmy bardzo dobry, osoby kompetentne, bardzo pomocne. Montaż instalacji przebiegł bez zakłóceń. Panowie mili, kompetentni, chętnie służący radą. Jedyny minus to długi okres oczekiwania na pracowników, którzy wymieniają licznik. Instalacja jest, ale jeszcze nie działa, chociaż to tylko kwestia czasu. Polecam!

Tomasz - Łomża

Skorzystaliśmy z profesjonalnego doradztwa, przeanalizowaliśmy korzyści płynące z zamontowania paneli fotowoltaicznych i jeszcze bardziej chcemy być EKO. Współpraca z różnymi osobami, firma była życzliwa na każdym etapie realizacji umowy. Polecamy.

Małgorzata - Ełk

Począwszy od rozmów i ustalania jaką moc i jaki sprzęt potrzebuję poprzez pomiary, montaż i konfigurację sprzętu. Pełen profesjonalizm. Nie ma pytań pozostawionych bez odpowiedzi. Po montażu wsparcie. Gorąco polecam. Firma ja i jej pracownicy wiedzą o czym mówią i co robią.

Mirosław - Białystok

+25 lat

gwarancji na efektywne działanie paneli

Moduły monokrystaliczne

+5 lat

zwrot z instalacji fotowoltaicznej możliwy już po 5 latach

Realne oszczędności

+6 lat

doświadczenia

W branży instalacji OZE

+20

pracowników

Tworzących nasz zespół

Zamów bezpłatny audyt

Nasi specjaliści techniczno-handlowi chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Ciebie.