Inwestycja z szybkim zwrotem kosztów!

Z wyliczeń wynika że przy wydatku rzędu 200 tys. zł na montaż instalacji fotowoltaicznej, czas po którym ona się zwróci, wynosi średnio 5 lat, nie uwzględniając podwyżek za energię, jakie nas czekają w przyszłości, a które skracają czas zwrotu poniesionych kosztów.

Fotowoltaika dla firm i przemysłu

Instalacja fotowoltaiczna jest najlepszym sposobem na zmniejszenie kosztów w Twojej firmie. Zmniejsz rachunki za prąd, nawet o 90%.

Więcej o firmie EraSun

Korzystne formy rozliczenia energii

Wyprodukowana energia w pierwszej kolejności jest wykorzystywana przez prosumenta, czyli Twój dom lub firmę. Nadwyżki są przekazywane do zakładu energetycznego, gdzie są przechowywane przez rok. Energia po tym czasie w 70% wraca do Ciebie, a pozostałe 30% jest przeznaczone na opłacenie kosztów magazynowania.

Więcej o firmie EraSun

Fotowoltaika dla firm, a ceny prądu

Z roku na rok ceny za prąd idą w górę, a przedsiębiorcy w wielu branżach zużywają nierzadko pokaźne ilości prądu. W konsekwencji generuje to z roku na rok wyższe rachunki za prąd. Fotowoltaika dla firm to rozwiązanie, z którego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się skorzystać. Możliwość dofinansowania inwestycji to dodatkowy argument przemawiający za wyborem ekologicznego i darmowego prądu ze słońca.

Więcej o firmie EraSun

Instalacja fotowoltaiczna – korzyści dla instytucji

Pozyskiwanie prądu ze słońca to sposób na niższe rachunki i znacznie lepszą jakość powietrza. Każdy z tych argumentów przekonuje do inwestycji. Instalacja fotowoltaiczna generuje więc korzyści dla instytucji oraz innych biznesów w postaci oszczędności. Opłacalność jest więc kluczowym elementem decydującym.
Dzisiaj zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach, a nawet na wsi, możemy spotkać się z panelami słonecznymi na dachu szkoły, pływalni, urzędów czy innych instytucji użytku publicznego. Oznacza to powszechną popularność tego rozwiązania zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie. Instalacje fotowoltaiczne w instytucjach pozwalają zatrzymać na koncie znaczną część finansów, które można przeznaczyć na rozwój danej placówki. Generuje to zatem same korzyści, z których wręcz powinniśmy jawnie korzystać.

Więcej o firmie EraSun

Energia słoneczna dla biznesu

Fotowoltaika dla firm to nie tylko inwestycje w instalacje dla instytucji państwowych, ale także dla prywatnych biznesów. Bez względu na rodzaj działalności, mając swoją własną elektrownię słoneczną, możemy zaoszczędzić krocie. Oczywiście jedne branże mają większe zapotrzebowanie na prąd, inne mniejsze. Jednak nawet najmniejszy sklepik osiedlowy musi mieć stały dostęp do zasilania, a to wiąże się z rachunkami za prąd. Inwestując w panele słoneczne, możemy mieć prąd za darmo. W krótkim czasie inwestycja ta się zwróci i w konsekwencji w dalszym czasie będzie generować już tylko zyski.

Więcej o firmie EraSun

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych

Kluczowym aspektem decydującym dla wielu przedsiębiorców jest możliwość skorzystania z dofinansowania. Do wyboru mamy kilka opcji, od dotacji rządowych i samorządowych, poprzez możliwość odliczenia podatku, aż po korzystne kredyty i leasingi. Tego typu dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych jest swoistym motorem napędzającym popularność fotowoltaiki dla firm. Każdy przedsiębiorca, który ma możliwość skorzystać z dofinansowania, powinien to uczynić.
Fotowoltaika dla firm to w dużej mierze oszczędności, ale nie możemy zapominać również o pozytywnym wpływie fotowoltaiki na środowisko. Jeśli więc większość prądu będziemy pozyskiwać z odnawialnych źródeł energii i zmniejszy się emisja gazów cieplarnianych do atmosfery.

Więcej o firmie EraSun

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE
Z INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

INWESTYCJA Z SZYBKIM I PEWNYM ZWROTEM

Zwrot z inwestycji następuje po około 5 latach od zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej.

ENERGETYCZNA NIEZALEŻNOŚĆ

Masz dość stale rosnących cen prądu? Klienci posiadający instalację fotowoltaiczną są chronieni przed nagłym wzrostem cen energii.

OBNIŻENIE RACHUNKÓW NAWET DO 95%
W SKALI ROKU

Najpierw Ty korzystasz z energii wytworzonej przez instalacje, nadwyżkę magazynujesz w sieci następnie bezpłatnie możesz ją odebrać kiedy tylko chcesz.

REDUKCJA
EMISJI CO2

Nie jest Ci obojętne dobro środowiska naturalnego ? Fotowoltaika to systemy zero emisyjne – oznacza to, że w trakcie produkcji energii nie emitują one szkodliwych związków i dwutlenku węgla, ani żadnych innych gazów cieplarnianych.

Zamów bezpłatny audyt

Nasi specjaliści techniczno-handlowi chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Ciebie.